Business Blog

Separatory tluszczu i oleju

2009-01-06 | Bogumiła Sosnowska

Separatory tluszczu i oleju. Dobra marka to najważniejsza w biznesie dpowiedzialność i realizacja celów przez każdą firmę. Do takiej dobrej marki zalicza się nasza firma Rest, występująca pod nazwą internetową restgastro jako ...
Dobra marka to najważniejsza w biznesie dpowiedzialność i realizacja celów przez każdą firmę. Do takiej dobrej marki zalicza się nasza firma Rest, występująca pod nazwą internetową restgastro jako profesionalne wyposażenie gastronomii. Szanowni restauratorzy, menadzerowie i właściciele wszelkich zakładów gastronomicznych jak restauracje, kawiarnie, kluby, zajazdy, hotele, domy weselne, stołówki, bary, placówki dyplomatyczne, zakłady produkcyjne, karne i garmażeryjne, oraz ciastkarnie, masarnie, jednostki wojskowe i przedszkola.Nasza podstawową działalnością jest sprzedaż dla całej branży gastronomicznej urządzeń jak szafy chłodnicze, witryny gastronomiczne, zmywarki, kruszarki, grille, miksery, piece konwencyjne, piekarniki, blendery, krajalnice, maszynki do mięsa, bemary, szafki i wózki grzejne, naświetlacze do jaj, szatkownice, termoporty, obieraczki do ziemniakow i warzyw. Wyposażymy też Wasze zakłady w każdy drobny sprzęt między innymi w garnki, deski, tace kernerskie i bankietowe, termosy, warniki, podgrzewacze, perkolatory, ostrzałki, tace, patery i lustra, oraz najlepszej jakości noże kuchenne. Jedną z form wyposazania jest sprzedaż niezwykle nowoczesnych i wydajnych separatorów produkowanych w Irlandii firmy Grease Guardian. Urządzenia te mają idealne zadanie oddzielania i usuwania tłuszczu i oleju ze ścieków kuchennych. Seperatory mają trzystopniowy cykl pracy. W fazie pierwszej ścieki kuchenne przechodzą poprzez rure wlotową do wyciąganego kosza filtracyjnego w którym zbierane są odpady stałe. Następnie ścieki przechodzą do komory zbiorczej, gdzie lżejsze oleje i tłuszcze wypływają na powierzchnie i odkładają się w górnej części zbiornika. Oczyszczona woda przepływa przegrodą do rury odpływowej. Na koniec cyklu system grzewczy znajdujący się w komorze zbiorczej jest uruchamiany przez mechanizm czasowy ustawiany indywidualnie dla każdej kuchni. Koło odłuszczające napędzane silnikiem zbierają unuszące się na powierzchni substancje tłuszczowe. Przy pomocy pióra zgarniającego są one przenoszone do rynny zbiorczej a następnie do specjalnego zbiornika będącego częścią systemu. Z powyższego wynika że walory urządzenia są niezwykle funkcjonalne oraz nadają się do każdego zakładu gastronomicznego. Pragniemy jednocześnie poinformować, że separatory są profesionalne nejlepszej jakości, bardzo proste w montowaniu i użytkowaniu. Na rynku Polskim są jedym produktem spełniającym swoje podstawowe funkcje.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny. Zapraszamy zainteresowane osoby do składania zapytań lub ewentualnych zamówień drogą elektroniczną.

Komentarze

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.


Inne wpisy Business Blog tego użytkownika