Szukaj firmy


CZYRKO Budowa Maszyn

Informacje ogólne

CZYRKO” Budowa Maszyn spółka z o. o. w Lubaniu jest firmą produkcyjną z kompleksem hal produkcyjnych oraz zapleczem magazynowym. Posiada dwa oddziały w Lubaniu specjalizujące się w wykonawstwie maszyn, urządzeń, konstrukcji stalowych oraz obróbce skrawaniem. Ponad 80 % naszej produkcji stanowi produkcja na eksport. Firma współpracuje z wieloma firmami branży metalowej, galwanotechnicznej, stoczniowej górniczej, maszynowej, papierniczej.
Celem firmy jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów, poprzez dostarczanie im najwyższej jakości produktów po konkurencyjnej cenie w określonym terminie.
Firma CZYRKO produkuje wypalarki gazowo - plazmowe CNC do cięcia blach, urządzenia do zgniotu karoserii samochodowych oraz makulatury, nożyce aligatorowe, szlabany sterowane elektronicznie, maszyny do produkcji butelek plastikowych, itp.
Zakres firmy obejmuje również obróbkę mechaniczną, konstrukcje spawane, wykonywanie maszyn i urządzeń specjalnych.
Wykonywanie części: elementy hydrauliki siłowej (cylindry hydrauliczne tłokowe i nurnikowe z tłoczyskami i nurnikami z powłoką chromową) , stalowych, kwasoodpornych, z teflonu, tytanu, duplexu, tworzyw sztucznych.

„CZYRKO” Budowa Maszyn spółka z o. o. w celu utrzymania wysokiej jakości wyrobów wdraża system zarządzania jakością wg Normy ISO 9001:2000