Szukaj firmy


DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

Informacje ogólne

Firma DRP Group (dawniej Drewnex Recycling Plastics) od ponad 25 lat związana jest z branżą recyklingu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych i chemii. Naszym klientom oferujemy zarówno tworzywa z szerokiej oferty podstawowej, jak i te powstające na indywidualne zamówienie.

W skład Grupy wchodzą trzy dywizje oparte na podstawowych kierunkach działalności: recyklingu, compoundingu oraz laboratorium. Siła i potencjał Grupy tkwi w zdywersyfikowanym zakresie działalności oraz w zróżnicowanych segmentach rynku obsługiwanych przez poszczególne współpracujące firmy produkcyjne, usługowe i handlowe.

Jakość usług i produktów oraz odpowiedzialne podejście do środowiska ma decydujące znaczenie w DRP Group. Produkowane przez nas materiały wykorzystywane są z powodzeniem w wielu gałęziach przemysłu m.in. w motoryzacji, elektrotechnice, branży AGD, przemyśle meblowym, rolnictwie i ogrodnictwie, budownictwie, przemyśle opakowaniowym oraz obuwniczym. Udowodniliśmy również, że współpracujące z nami przedsiębiorstwa mogą efektywnie zagospodarować powstające w toku ich działalności odpady.

Najwyższa jakość świadczonych przez naszą firmę usług potwierdzona została licznymi certyfikatami. W 2004 roku wdrożyliśmy normę ISO 9001, której aktualność potwierdzają regularne audyty zewnętrzne przeprowadzane przez TÜV Rheinland. Ten styl skutecznego zarządzania jakością pozwala nie tylko eliminować błędy w procesie produkcyjnym, ale przede wszystkim ich unikać.