Szukaj firmy


Elwira Stasiak

Informacje ogólne

sieć sklepów odzieżowych.
Nasza firma, zaczęła swoją działalność w 1992 roku, kiedy to powstał pierwszy sklep z odzieżą używaną. Wraz z upływem czasu otwieraliśmy kolejne, świetnie funkcjonujące Centra Odzieżowe, co jedynie utwierdzało nas w przekonaniu, iż jest duże zapotrzebowanie na tego typu sklepy. Zachęciło nas to jeszcze bardziej do rozszerzania terytorium działania i dalszego rozwijania istniejącej już Sieci.

Aby stać się jeszcze bardziej konkurencyjną firmą oraz by oferować klientom towar najwyższej możliwej jakości kilka lat temu zadecydowaliśmy o zajęciu się bezpośrednim importem odzieży z Europy Zachodniej głównie Niemiec, Holandii i Belgii a także z Wielkiej Brytanii i Skandynawii. Od tamtego czasu stale współpracujemy z solidnymi dostawcami z tych krajów.

Kolejnym etapem rozwoju naszej firmy było uruchomienie magazynu i własnej hurtowni odzieży używanej. Było to konieczne ze względu na duże ilości towaru sprowadzane z zagranicy.

Aby zapewnić dalszy rozwój Sieci sklepów i umacnianie marki TMW w kraju w 2006 r. postanowiliśmy współpracować z ludźmi pełnymi zapału do pracy na zasadzie franszyzy - jak to robią większe, bardziej znane sieci handlowe.