Szukaj firmy


INDUSTRIO SERVICE

Informacje ogólne

Firma Industrio Service w 2024 roku obchodzi Jubileusz XX rocznicy swojego powstania.

W 2023 roku historia zatoczyła koło i po kilku latach sprzedaży nowych maszyn, głównie z Francji i Chińskiej Republiki Ludowej oraz po zmianach personalnych, wróciliśmy do głównego założenia, gdy powstawała firma, czyli skoncentrowaliśmy się na dostarczaniu naszym Klientom maszyn z rynku wtórnego.

Naszymi odbiorcami są klienci w Polsce, Europie oraz poza Unią Europejską. Dostarczaliśmy maszyny także do USA, Ameryki Południowej, Azji oraz Afryki. Dysponujemy szeroką bazą używanych maszyn w Polsce i za granicą. Jesteśmy skuteczni w ich znajdywaniu na konkretne potrzeby naszych Klientów. Każdy z naszych Klientów jest dla nas równie istotny i każdego traktujemy z należną mu uwagą. Dlatego zaufało nam wiele zarówno małych, rodzinnych firm, jak również znanych i cenionych koncernów.

Współpraca z naszymi klientami nie zaczyna się, ani nie kończy wyłącznie na sprzedaży.

Oferujemy szeroki zakres usług obejmujących:

• demontaż

• załadunek

• transport krajowy i międzynarodowy (także ponadgabarytowy)

• instalację

• uruchomienie i rozruch

Od roku 2021 mamy także przedstawiciela w Turcji i dostarczamy maszyny, szczególnie z branży soków i koncentratów, na trudny rynek turecki i szeroko pojęty Bliski Wschód.
Już niebawem w naszej ofercie znajdą się nowe części zamienne i akcesoria produkcji firmy naszego przedstawiciela do pras tłokowych w bardzo konkurencyjnych cenach.

Za pośrednictwem naszej firmy proponujemy Państwu bezpłatną pomoc w odsprzedaży zbędnych maszyn, urządzeń, instalacji i zbiorników.
W tym celu prosimy o kontakt pod numerem telefonu (0-22) 883-12-40. Zdjęcia i opisy techniczne maszyn i urządzeń można także przesłać na adres e-mailowy: biuro@industrio.pl.

Zapraszam Państwa do współpracy

Piotr Pruski – właściciel firmy Industrio Service

Mapa
Zdjęcia
Wideo